UPS sistemų priežiūra ir servisas - UPSERA UAB

UPSERA UAB - Nepertraukiama Energija
Go to content

Main menu:

UPS sistemų priežiūra ir servisas

PASLAUGOS
ups sistemų priežiūra ir servisas
Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai - UPS užtikrina nepertraukiamą elektros energijos tiekimą kritiniams elektros srovės vartotojams.

Norint, kad UPS veiktų patikimai ir užtikrintai - reikalinga jų periodinė priežiūra

1. Ventiliatorius keisti kas 40 000* valalandų,  
2. Elektrolitinius kondensatorius (AC ir DC) kas 50 000 val.
3. Pirmą profilaktinį aptarnavimą atlikti ne vėliau nei po 20 000 val. Sekančius rekomenduojama atlikti ne rečiau kaip kartą metuose (kas 8760valandas). Profilaktinių aptarnavimų metu: patikrinama UPS būklė, esantys sisteminiai pranešimai ir aliarmai,
patikrinama ar įrenginys tinkamai veikia, ar teisingi srovės ir įtampos parodymai, jei neteisingi - atliekami kalibravimai.
UPS išvalomas nuo susikaupusių dulkių ir nešvarumų.  Patikrinamas el. mazgų veikimas ir funkcionalumas, kabelių gnybtų priveržimas, ventiliatorių, akumuliatorių, elektrolitinių kondensatorių būklė.
4. Akumuliatorius rekomenduojama keisti  kas 3-8** metus

Pastabos:
* Ventiliatorių tarnavimo laikas priklauso nuo aplinkos temperatūros, aplinkos dulkėtumo, ventiliatorių sukimosi greičio.
** Akumuliatorių tarnavimo laikas priklauso nuo aplinkos temperatūros, įkrovimo ir iškrovimų skaičiaus, gylio, akumuliatorių projektinio amžiaus, tipo.

Laiku neatliekant UPS aptarnavimų mažėja sistemos patikimumas ir didėja gedimo tikimybė, nesate tikri ar dingus elektros srovės tiekimui UPS veiks tinkamai ir apsaugos kritinę apkrovą.


Galvojate apie UPS remontą ar profilaktiką?

Užpildykite žemiau esančią formą ir gaukite individualų pasiūlymą.
When performance matters - Noratel
We power the future - CTM
Your wold our energy - FIAMM
© UPSERA | 2015-2019
Blue Power - Victron Energy
Back to content | Back to main menu