Apie įmonę - UPSERA UAB

UPSERA UAB - Nepertraukiama Energija
Go to content

Main menu:

Apie įmonę

APIE MUS
UAB UPSERA - specializuota energetikos įmonė, siūlanti platų sprektrą sprendimų, kurie užtikrina nepertraukiamą elektros energijos tiekimą.
Nepertraukiama elektros energija  ypatingai svarbi kritinėms aplikacijoms, tokioms kaip: duomenų centrai, ligoninės, finansų institucijos, gamyklos, IT periferija, serverinės, vaizdo stebėjimas ir apsauga, avarinis apšvietimas, buitiniai vartotojai: kompiuteriai, faksai, šilumos siurbliai ir kt.
Siūloma produktų gama apima: Nepertraukiamo maitinimo šaltinius - UPS, galios elektroniką: AC/DC srovės lygintuvus, DC/AC srovės keitiklius, įtampos stabilizatorius, transformatorius, rezervinius akumuliatorius - jų įkroviklius ir aksesuarus.

Turime patirties, tad siūlome tik kokybiškus ir laiko patikrintus gaminius, o atstovaujami tiekėjai: Borri SpA, ELTEK, G-TEC Europe Srl., Ortea SpA, FIAMM, CTM GmbH, Noratel, C&D technologies, ADELSYSTEM, ETPS, Green Power Systems Srl, Victron Energy, EATON, APC by Schneider Electric  yra pripažinti ir žinomi pasaulinėje rinkoje.

Daugumą tiekėjų atstovaujame tiesiogiai - tad galime pasiūlyti geriausią kainą ir operatyvų aptarnavimą.

Išsirinkti tinkamą prekę yra labai svarbu - nes nuo to priklauso prijungtos įrangos veikimo patikimumas ir veikimo ilgaamžiškumas.
Tik pas mus pirkdami  - būsite tikri, kad siūloma įranga tinkamai veiks - patarsime kaip tinkamai išsirinkti, sumontuoti ir eksploatuoti.

Jūs galite patikėti įrenginių priežiūrą - esame apmokyti ir turime sertifikatus.
Kartu su patikimais partneriais, pasiūlysime įsigytos įrangos sumontavimą, derinimą, garantinę ir pogarantinę priežiūrą - servisą.

Ačiū, kad naudojatės mūsų paslaugomis!

UPSERA - Nepertraukiama energija
When performance matters - Noratel
We power the future - CTM
Your wold our energy - FIAMM
© UPSERA | 2015-2019
Blue Power - Victron Energy
Back to content | Back to main menu