Akumuliatorių utilizavimas - UPSERA UAB

UPSERA UAB - Nepertraukiama Energija
Go to content

Main menu:

Akumuliatorių utilizavimas

APIE MUS
"Upsera", UAB parduodami su įranga ar atskirai akumuliatoriai yra paženklinti šiuo ženklu


Tai reiškia, kad panaudoto akumuliatoriaus negalima išmesti kartu su buitinėmis atliekomis, kadangi jis savyje turi sunkiųjų metalų (Pb, Hg, Cd, Li, Cu, Zn, Mn)*, kurie gali sunkiai užteršti aplinką ir gruntinius vandenis. Per vandenį ir maistą į žmogaus organizmą patekę sunkieji metalai - sukelia sunkias nervų sistemos, inkstų, kepenų, kvėpavimo takų ligas, vėžinius susirgimus. Akumuliatorius pažymėtus šiuo ženklu privalu atskirai surinkti nuo buitinių atliekų ir atiduoti šias atliekas tvarkyti turinčioms teisę įmonėms. Smulkesnius akumuliatorius (baterijas: AA,AAA, tabletės tipo, telefonų, nešiojamų kompiuterių) galima išmesti į tam skirtas surinkimo talpas, jas galima rasti: degalinėse, prekybos centruose, akumuliatoriais prekiaujančiose įmonėse, autoservisuose, švietimo ar savivaldybės įstaigose.  
Pagal ES direktyvas akumuliatoriai ir baterijos perdirbamos: plastikas, akumuliatorių plokštelės, rūgštys yra atskiriamos ir perdirbamos antriniam panaudojimui.
Akumuliatorių atliekų tvarkymas

Utilizuoti akumuliatorius ir baterijas verta nes:

  1. Saugai save ir gamtą: akumuliatorių sudėtyje esantys sunkieji metalai ir rūgštys užteršia dirvožemį ir gruntinius vandenis
  2. Antrą kartą panaudotos medžiagos taupo ribotus gamtinius resursus
  3. Akumuliatorius parduodančios įmonės taiko nuolaidą naujiems akumuliatoriams, o superkančios juos priima ir sumoka Jums pinigus ~0.60€/1kg.

"Upsera" ,UAB yra registruota  Gamintojų ir importuotojų sąvade (http://193.219.55.14/giis/gim.py) ir priima panaudotus akumuliatorius neatlygintinai, daugiau informacijos tel. +37061061612 ar el. paštu info@upsera.lt,
Daugiau informacijos apie akumuliatorių surinkimo vietas jūsų mieste galite rasti  savivaldybių tinklapiuose, Aplinkos apsaugos agentūros tinklapyje www.gamta.lt, www.esuatsakingas.lt, www.rusiuojigalvoji.lt, kituose informaciniuose šaltiniuose.
* priklausomai nuo turimo akumuliatoriaus tipo.
When performance matters - Noratel
We power the future - CTM
Your wold our energy - FIAMM
© UPSERA | 2015-2019
Blue Power - Victron Energy
Back to content | Back to main menu